Ventilatsioonitorude puhastus

Teostame erinevate hoonetüüpide üldventilatsioonisüsteemide puhastust ja vajadusel ka desinfitseerimist. Omame selleks vajalikku väljaõpet oma ala tipptegijatelt ning kaasaegseid ja rahvusvaheliselt tunnustatud töövahendeid.

Pöörame oma töös väga suurt rõhku lõpptulemuse kvaliteedile, töötades seejuures kliendi ruumides võimalikult häirimatult. Tööde toimumise aja osas oleme paindlikud ning kokkuleppel töötame ka töövälisel ajal.

Kui büroo ruumides on kliendi sooviks, et puhastustöö toimuks tavapärasel tööajal, siis sellisteks puhkudeks on meie töövahendite valikus vaiksemad seadmed, mis tekitavad minimaalselt müra. Teeme omalt poolt kõik selleks, et büroo tavapärane töörütm oleks häiritud minimaalselt kogu puhastustööde vältel.

Kuna omame ka pikaajalist ventilastioonisüsteemide hooldamise kogemust, siis fikseerime puhastustööde käigus kõik ventilatsioonisüsteemi puudused ning vajadusel aitame need kõrvaldada.

Teeme kogu puhastustöö vältel fotosid ventilatsioonitrasside sisepindadest – enne ja pärast puhastamist ning ehituslikest ja aja jooksul tekkinud vigadest ning esitame need peale puhastustööde lõppu koos parandusettepanekutega.